13:07 Departures from Platform
13:04 Bus 73 Frederikshavn St.
13:08 Bybus 11 Skallerupvej (Aalborg) B2
13:08 Bybus 12 AAU Busterminal (Sigrid Undsetsvej / Aalborg)
13:08 Bybus 15 Jeronimusvej (Bygaden / Aalborg) A1
13:08 Bybus 16 City Syd (Aalborg) B4
13:09 ICL 4031 Aalborg Lufthavn St. 1
13:09 Bus 200 Blokhus (Møllevej / Jammerbugt Kommune)
13:10 X Bus 970X Aalborg Busterminal (Område C)
13:10 Bybus 1 City Syd (Aalborg) B3
13:10 Bybus 1 Liselund vendeplads (Huttel-Sørensens vej/ B1
13:10 Bybus 15 Nøvling Skole (Aalborg Kommune)
13:10 Bybus 15 Jeronimusvej (Bygaden / Aalborg)
13:10 Bybus 17 Saltumvej (Aalborg) A4
13:10 Bybus 17 Strubjerg (nord) A1
13:10 Bybus 18 Østhavnen (Vejdybet / Aalborg) C8
13:10 Bybus 2 AAU Busterminal (Sigrid Undsetsvej / Aalborg) A3
13:10 Bybus 2 Skydebanevej v/ Væddeløbsbanen A2
13:11 Bybus S2 Lindholm Søpark (Nørresundby) B2
13:12 Bybus 1 Liselund vendeplads (Huttel-Sørensens vej/ D
13:12 Bybus 15 Nøvling Skole (Aalborg Kommune)