12:17 Departures from Platform
12:19 Bus 231 Langå St./Bredgade (Randers Kom)
12:21 ICL 4031 Aalborg Lufthavn St. 1
12:26 X Bus 928X Randers Busterminal
12:35 ICL 4042 Aarhus H 3
12:44 Bus 73 Silkeborg Trafikterminal
12:46 Bus 73 Randers Busterminal
12:56 IC 4133 Aalborg St. 1
13:01 IC 4142 Aarhus H 3
13:10 Bus 62 Viborg Rtb.
13:11 Bus 231 Randers Busterminal
13:21 ICL 4035 Aalborg Lufthavn St. 1
13:32 Flexbus 232 Randers Busterminal
13:35 ICL 4046 Aarhus H 3
13:36 Bus 231 Langå St./Bredgade (Randers Kom)
13:42 Flexbus 232 Øster Velling Kirke (Randers Kom)
13:44 Bus 62 Randers Busterminal
13:55 X Bus 928X Holstebro Trafikterminal
13:56 IC 4139 Aalborg St. 1
14:01 IC 4148 Aarhus H 3
14:06 Bus 231 Langå St./Bredgade (Randers Kom)