09:27 Departures from Platform
09:25 Bybus 3A Aarhus Rutebilstation/Fredensgade
09:26 Letbane L2 Aarhus Universitetshospital 1
09:28 Bybus 13 Frydenlund/Fuglebakkevej (Aarhus Kom)
09:28 Bybus 16 Mårslet/Nymarks Allé (Aarhus Kom)
09:28 Bybus 2A Aarhus Universitetshospital Skejby indgang H
09:28 Bybus 3A Tilst Vestervej/Havkærvej (Aarhus Kom)
09:30 Letbane L2 Mårslet O
09:30 X Bus 912X Billund Lufthavn / Billund Airport (bus)
09:30 Bybus 1A Kolt/Kolt Kirkevej (Aarhus Kom)
09:31 Bybus 1A Vejlby/Stenagervej (Aarhus Kom)
09:32 Letbane L2 Lystrup 1
09:32 Bybus 15 Skejby Nordlandsvej (Aarhus Kom)
09:32 Bybus 17 Solbjerg/Lystenlund (Aarhus Kom)
09:32 Bybus 17 Studstrup/Præstekravevej (Aarhus Kom)
09:33 Bus 100 Odder Busterminal
09:33 Bus 200 Skanderborg Busterminal
09:33 X Bus 912X Aarhus Rutebilstation
09:33 Bybus 11 Stavtrup/Ormslevvej (Aarhus Kom)
09:33 Bybus 14 Grøfthøj/Bøgeskov Høvej (Aarhus Kom)
09:33 Bybus 14 Sabro Skolevej (Aarhus Kom)