12:36 Departures from Platform
12:35 Bybus 12 Fyrparken v Sædding Centret A
12:38 Bus 14 Tarphagevej v Sædding Centret A
12:39 Bybus 8C Varde Rutebilstation B
12:40 Bybus 4B Kvaglundparken v Egekrattet (Esbjerg) B
12:41 Re 3343 Aarhus H 2
12:41 RA 5145 Nørre Nebel St.
12:42 Bybus 4B Søndre Tobølvej v Fyrmestervænget (Esbjerg) A
12:44 Bybus 2A Bytoften (Esbjerg) B
12:46 Bybus 16 Områdecenter Hedelund (Esbjerg) B
12:49 Bybus 11 Esbjerg Brygge B
12:50 Bybus 7C Områdecenter Hedelund (Esbjerg) A
12:54 Bus 144 Billund Lufthavn / Billund Airport (bus) D
12:55 Bybus 6C Vester Nebel, Landsbytoften (Esbjerg) B
12:55 Bybus 3B Fyrparken v Sædding Centret B
12:56 Bybus 13 Esbjerg Brygge A
12:56 RA 5727 Niebüll St.
12:57 Bybus 3B Guldager Station (bus) A
12:58 Bybus 2A Gjesing Nord, Thulevej (Esbjerg) A
12:59 Bybus 1A Umanakparken (Esbjerg) B
13:00 Bus 248 Gørding St. (Bus) C