10:43 Departures from Platform
10:42 Bybus 4B Søndre Tobølvej v Fyrmestervænget (Esbjerg) A
10:46 Bybus 16 Områdecenter Hedelund (Esbjerg) B
10:49 Bybus 11 Esbjerg Brygge B
10:50 Bybus 7C Områdecenter Hedelund (Esbjerg) A
10:54 Bybus 6C Vester Nebel, Landsbytoften (Esbjerg) B
10:55 Bybus 3B Fyrparken v Sædding Centret B
10:56 Bybus 13 Esbjerg Brygge A
10:56 RA 5735 Niebüll St.
10:57 Bybus 3B Guldager Station (bus) A
10:58 Bybus 2A Gjesing Nord, Thulevej (Esbjerg) A
10:59 Bybus 2A Bytoften (Esbjerg) B
11:00 Bus 248 Gørding St. (Bus) C
11:03 RA 5137 Aarhus H
11:08 X Bus 944X Esbjerg Busterminal E
11:10 Bybus 4B Kvaglundparken v Egekrattet (Esbjerg) B
11:12 Bybus 4B Søndre Tobølvej v Fyrmestervænget (Esbjerg) A
11:14 RA 5037 Ribe St.
11:15 Bybus 12 Esbjerg, Fanøfærgen (bybus) B
11:16 Bybus 16 Områdecenter Hedelund (Esbjerg) B
11:20 Bybus 6C Områdecenter Hedelund (Esbjerg) A