02:46 Departures from Platform
03:08 X Bus 944X Esbjerg Busterminal E
05:08 X Bus 944X Billund Centret E
05:25 Bybus 13 Esbjerg, Fanøfærgen (bybus) B
05:56 Bybus 13 Esbjerg, Fanøfærgen (bybus) A
06:15 Bybus 12 Esbjerg, Fanøfærgen (bybus) B
06:35 Bybus 12 Fyrparken v Sædding Centret A
06:41 Re 3321 Fredericia St. 3
06:49 Bybus 11 Esbjerg, Fanøfærgen (bybus) B
06:55 RA 5013 Ribe St.
07:08 X Bus 944X Esbjerg Busterminal E
07:17 RA 5117 Varde St.
07:20 Bybus 11 Esbjerg, Fanøfærgen (bybus) A
07:25 Bybus 4B Kvaglundparken v Egekrattet (Esbjerg) B
07:26 IC 70818 Østerport St. 3
07:28 Bybus 1A Umanakparken (Esbjerg) A
07:29 Bybus 1A Umanakparken (Esbjerg) B
07:35 Bybus 13 Esbjerg, Fanøfærgen (bybus) B
07:40 Bus 144 Billund Lufthavn / Billund Airport (bus) D
07:41 Re 3323 Aarhus H 3
07:49 Bybus 11 Esbjerg, Fanøfærgen (bybus) B