03:13 Departures from Platform
04:13 Natbus 130N OBC Nord Plads I (Odense Kommune)
04:25 IC 70402 CPH Lufthavn 4
05:08 IC 70411 Aarhus H 5
05:22 IC 70106 CPH Lufthavn 3
06:00 RA 4605 Svendborg St.
06:18 Bus 191 OBC Nord Plads H (Odense Kommune)
06:21 Bus 61 Højby Alle (Odense Kommune)
06:22 IC 70110 CPH Lufthavn 4
06:25 Bus 191 Bogense Rtb. (Nordfyn Kommune)
06:25 Bus 195 Nyborg Station (Nyborg Kommune)
06:25 Bus 80 OBC Syd Plads A (Odense Kommune)
06:27 Bus 191 Bogense Rtb. (Nordfyn Kommune)
06:30 Bus 152 Kerteminde Rtb. (Kerteminde Kommune)
06:30 Bus 152 Arena Assens (Assens Kommune)
06:30 Bus 21 Tornbjerg (Odense Kommune)
06:30 Bus 31 Snedronningen / Seden Syd (Odense Kommune)
06:30 Bus 61 Højby Alle (Odense Kommune)
06:30 Bus 82 Fraugde (Odense Kommune)
06:30 Bus 42 Ørnevej (Odense Kommune)
06:36 IC 117 Aalborg St. 3