13:07 Departures from Platform
13:06 Bus 61 Højby Alle (Odense Kommune)
13:08 Bus 22 Ubberud Skole (Odense Kommune)
13:08 Bus 51 Rasmus Rask Skolen (Odense Kommune)
13:08 Bus 52 Bullerup (Odense Kommune)
13:08 Bus 91 Allesø (Odense Kommune)
13:08 Bus 10H OBC Syd Plads A (Odense Kommune)
13:08 Bus 24 Tornbjerg (Odense Kommune)
13:10 ICL 43 Aarhus H 5
13:10 Bus 41 Syddansk Universitet (Odense Kommune)
13:10 Bus 83 Bågøgade (Odense Kommune)
13:10 Bus 42 Ørnevej (Odense Kommune)
13:13 IC 843 Esbjerg St. 6
13:15 Bus 131 Haarby Rtb. (Assens Kommune)
13:15 Bus 141 Faaborg Plads B (Faaborg Midtfyn)
13:15 Bus 151 Kerteminde Rtb. (Kerteminde Kommune)
13:15 Bus 161 Stationsvej / Ørbæk (Nyborg Kommune)
13:15 Bus 61 Højby Alle (Odense Kommune)
13:15 Bus 61 Stige (Odense Kommune)
13:15 Bus 140 Banepl. Otterup (Nordfyn Kommune)
13:15 Bus 195 Nyborg Station (Nyborg Kommune)