11:56 Departures from Platform
11:49 Bus 11 Rådhuspladsen
11:54 Bus 5C Herlev Hospital, Sløjfen (Hyldemorsvej)
11:55 Bus 2A Tingbjerg, Gavlhusvej (Terrasserne)
11:56 ICL 43 Aarhus H 4
11:56 Re 1346 CPH Lufthavn 7
11:56 A Hundige St.
11:56 Metro M3 København H (Metro) 1
11:57 Bus 2A Refshaleøen (Refshalevej)
11:57 Bus 5C Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
11:57 Bus 7A Ny Ellebjerg St. (Carl Jacobsens Vej)
11:57 B Farum St.
11:57 Metro M4 København H (Metro) 1
11:57 Metro M3 København H (Metro) 2
11:58 Bus 5C Husum Torv, Sløjfen (Sløjfen)
11:58 C Frederikssund St.
11:59 Bus 11 Vigerslevvej (Vigerslev Allé)
11:59 Bus 11 Rådhuspladsen
11:59 Metro M3 København H (Metro) 1
12:00 Bus 68 Kigkurren (Sturlasgade)
12:01 IC 124 Østerport St. 2