Departures from Zürich Flughafen Platform 02:52
05:00 S Zürich HB 3 SBB
05:15 S Winterthur 1 SBB
05:34 S24 Zug 2 SBB
05:38 IR 13 Luzern 3 SBB
05:53 IC 1 St. Gallen 1 SBB
05:56 IR 36 Basel SBB 4 SBB
05:57 S24 Herblingen 2 SBB
06:01 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
06:04 S24 Zug 4 SBB
06:06 S2 Ziegelbrücke 1 SBB
06:08 IC 1 Genève-Aéroport 3 SBB
06:13 IC 5 St. Gallen 1 SBB
06:15 IR 75 Luzern 3 SBB
06:16 IC 8 Romanshorn 2 SBB
06:23 IR 13 Chur 1 SBB
06:27 S24 Weinfelden 2 SBB
06:31 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
06:34 S24 Zug 4 SBB
06:36 S2 Unterterzen 1 SBB
06:38 IR 13 Luzern 3 SBB
06:45 IC 8 Brig 3 SBB
06:46 IR 75 Konstanz 2 SBB
06:48 IC 5 Genève-Aéroport 4 SBB
06:53 IC 1 St. Gallen 1 SBB
06:56 IR 36 Basel SBB 4 SBB
06:57 S24 Herblingen 2 SBB
07:01 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
07:04 S24 Zug 4 SBB
07:06 S2 Ziegelbrücke 1 SBB
07:08 IC 1 Genève-Aéroport 3 SBB
07:13 EC Bregenz 1 SBB
07:15 IR 75 Luzern 3 SBB
07:16 IC 8 Romanshorn 2 SBB
07:23 IR 13 Chur 1 SBB
07:27 S24 Weinfelden 2 SBB
07:31 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
07:34 S24 Zug 4 SBB
07:36 S2 Unterterzen 1 SBB
07:38 IR 13 Luzern 3 SBB
07:43 IC 5 St. Gallen 1 SBB
07:45 IC 8 Brig 3 SBB
07:46 IR 75 Konstanz 2 SBB
07:48 IC 5 Genève-Aéroport 4 SBB
07:53 IC 1 St. Gallen 1 SBB
07:56 IR 36 Basel SBB 4 SBB
07:57 S24 Herblingen 2 SBB
08:01 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
08:04 S24 Zug 4 SBB
08:06 S2 Ziegelbrücke 1 SBB
08:08 IC 1 Genève-Aéroport 3 SBB
08:13 IC 5 St. Gallen 1 SBB
08:15 IR 75 Luzern 3 SBB
08:16 IC 8 Romanshorn 2 SBB
08:23 IR 13 Chur 1 SBB
08:27 S24 Weinfelden 2 SBB
08:31 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
08:34 S24 Zug 4 SBB
08:36 S2 Unterterzen 1 SBB
08:38 IR 13 Luzern 3 SBB
08:45 IC 8 Brig 3 SBB
08:46 IR 75 Konstanz 2 SBB
08:48 IC 5 Genève-Aéroport 4 SBB
08:53 IC 1 St. Gallen 1 SBB
08:56 IR 36 Basel SBB 4 SBB
08:57 S24 Herblingen 2 SBB
09:01 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
09:04 S24 Zug 4 SBB
09:06 S2 Ziegelbrücke 1 SBB
09:08 IC 1 Genève-Aéroport 3 SBB
09:13 EC Bregenz 1 SBB
09:15 IR 75 Luzern 3 SBB
09:16 IC 8 Romanshorn 2 SBB
09:23 IR 13 Chur 1 SBB
09:27 S24 Weinfelden 2 SBB
09:31 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
09:34 S24 Zug 4 SBB
09:36 S2 Unterterzen 1 SBB
09:38 IR 13 Luzern 3 SBB
09:43 IC 5 St. Gallen 1 SBB
09:45 IC 8 Brig 3 SBB
09:46 IR 75 Konstanz 2 SBB
09:48 IC 5 Genève-Aéroport 4 SBB
09:53 IC 1 St. Gallen 1 SBB
09:56 IR 36 Basel SBB 4 SBB
09:57 S24 Herblingen 2 SBB
10:01 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
10:04 S24 Zug 4 SBB
10:06 S2 Ziegelbrücke 1 SBB
10:08 IC 1 Genève-Aéroport 3 SBB
10:13 IC 5 St. Gallen 1 SBB
10:15 IR 75 Luzern 3 SBB
10:16 IC 8 Romanshorn 2 SBB
10:18 IC 5 Lausanne 4 SBB
10:23 IR 13 Chur 1 SBB
10:27 S24 Weinfelden 2 SBB
10:31 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
10:34 S24 Zug 4 SBB
10:36 S2 Unterterzen 1 SBB
10:38 IR 13 Luzern 3 SBB
10:45 IC 8 Brig 3 SBB