Departures from Zürich Flughafen Platform 10:49
10:53 IC 1 St. Gallen 1 SBB
10:56 IR 36 Basel SBB 4 SBB
10:57 S24 Herblingen 2 SBB
11:01 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
11:04 S24 Zug 4 SBB
11:06 S2 Ziegelbrücke 1 SBB
11:08 IC 1 Genève-Aéroport 3 SBB
11:13 EC Bregenz 1 SBB
11:15 IR 75 Luzern 3 SBB
11:16 IC 8 Romanshorn 2 SBB
11:23 IR 13 Chur 1 SBB
11:27 S24 Weinfelden 2 SBB
11:31 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
11:34 S24 Zug 4 SBB
11:36 S2 Ziegelbrücke 1 SBB
11:38 IR 13 Luzern 3 SBB
11:43 IC 5 St. Gallen 1 SBB
11:45 IC 8 Brig 3 SBB
11:46 IR 75 Konstanz 2 SBB
11:48 IC 5 Genève-Aéroport 4 SBB
11:53 IC 1 St. Gallen 1 SBB
11:56 IR 36 Basel SBB 4 SBB
11:57 S24 Herblingen 2 SBB
12:01 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
12:04 S24 Zug 4 SBB
12:06 S2 Ziegelbrücke 1 SBB
12:08 IC 1 Genève-Aéroport 3 SBB
12:13 IC 5 St. Gallen 1 SBB
12:15 IR 75 Luzern 3 SBB
12:16 IC 8 Romanshorn 2 SBB
12:18 IC 5 Lausanne 4 SBB
12:23 IR 13 Chur 1 SBB
12:27 S24 Weinfelden 2 SBB
12:31 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
12:34 S24 Zug 4 SBB
12:36 S2 Ziegelbrücke 1 SBB
12:38 IR 13 Luzern 3 SBB
12:45 IC 8 Brig 3 SBB
12:46 IR 75 Konstanz 2 SBB
12:48 EC Zürich HB 4 SBB
12:53 IC 1 St. Gallen 1 SBB
12:56 IR 36 Basel SBB 4 SBB
12:57 S24 Herblingen 2 SBB
13:01 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
13:04 S24 Zug 4 SBB
13:06 S2 Ziegelbrücke 1 SBB
13:08 IC 1 Genève-Aéroport 3 SBB
13:13 EC Bregenz 1 SBB
13:15 IR 75 Luzern 3 SBB
13:16 IC 8 Romanshorn 2 SBB
13:23 IR 13 Chur 1 SBB
13:27 S24 Weinfelden 2 SBB
13:31 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
13:34 S24 Zug 4 SBB
13:36 S2 Ziegelbrücke 1 SBB
13:38 IR 13 Luzern 3 SBB
13:43 IC 5 St. Gallen 1 SBB
13:45 IC 8 Brig 3 SBB
13:46 IR 75 Konstanz 2 SBB
13:48 IC 5 Genève-Aéroport 4 SBB
13:53 IC 1 St. Gallen 1 SBB
13:56 IR 36 Basel SBB 4 SBB
13:57 S24 Herblingen 2 SBB
14:01 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
14:04 S24 Zug 4 SBB
14:06 S2 Ziegelbrücke 1 SBB
14:08 IC 1 Genève-Aéroport 3 SBB
14:13 IC 5 St. Gallen 1 SBB
14:15 IR 75 Luzern 3 SBB
14:16 IC 8 Romanshorn 2 SBB
14:18 IC 5 Lausanne 4 SBB
14:23 IR 13 Chur 1 SBB
14:27 S24 Weinfelden 2 SBB
14:31 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
14:34 S24 Zug 4 SBB
14:36 S2 Ziegelbrücke 1 SBB
14:38 IR 13 Luzern 3 SBB
14:45 IC 8 Brig 3 SBB
14:46 IR 75 Konstanz 2 SBB
14:48 IC 5 Genève-Aéroport 4 SBB
14:53 IC 1 St. Gallen 1 SBB
14:56 IR 36 Basel SBB 4 SBB
14:57 S24 Herblingen 2 SBB
15:01 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
15:04 S24 Zug 4 SBB
15:06 S2 Ziegelbrücke 1 SBB
15:08 IC 1 Genève-Aéroport 3 SBB
15:13 IC 5 St. Gallen 1 SBB
15:15 IR 75 Luzern 3 SBB
15:16 IC 8 Romanshorn 2 SBB
15:23 IR 13 Chur 1 SBB
15:27 S24 Weinfelden 2 SBB
15:31 S16 Herrliberg-Feldmeilen 3 SBB
15:34 S24 Zug 4 SBB
15:36 S2 Ziegelbrücke 1 SBB
15:38 IR 13 Luzern 3 SBB
15:43 IC 5 St. Gallen 1 SBB
15:45 IC 8 Brig 3 SBB
15:46 IR 75 Konstanz 2 SBB
15:48 IC 5 Genève-Aéroport 4 SBB